Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Депутатів Харківської облради кличуть на сесію: порядок денний

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Засідання відбудеться 21 грудня.

Депутати мають вирішити близько 30 питань.

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко підписала розпорядження про скликання чергової сесії. Пленарне засідання в режимі відеоконференції відбудеться 21 грудня 2023 року о 10.00.

Зокрема, депутати мають ухвалити Програму економічного і соціального розвитку Харківської області на 2024 рік. У порядку денному — затвердження Програми розвитку соціальних послуг та психологічної допомоги на 2023 – 2027 роки, — повідомили на сторінці Харківської облради у Facebook.

Також мають внести зміни до низки Програм, зокрема безпекових: територіальної оборони Харківської області; протидії терористичній діяльності; забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області.

Крім того, депутати мають перепризначити директорів Обласного госпіталю ветеранів війни Юрія Федченка та Харківського геріатричного пансіонату ветеранів праці Бориса Баєва, а також звільнити директора Молодіжного академічного симфонічного оркестру “Слобожанський” Олександра Дворніченка та директора Харківського обласного центру молоді Юрія Трачука. З представниками декількох КП подовжать контракти.

Також обговорять майнові питання, погодять розрахунок тарифу на послугу з приймання відходів, перейменують заповідник, ухвалять план роботи на наступний рік та склад депутатських комісій. 

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області перейменують заповідник, який до сих пір називається "російський". Рішення має ухвалити облрада.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.