Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Депутат хоче балотуватися у мери Харкова

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Депутат Харківської міськради від "ОПЗЖ" хоче балотуватися у мери.

Заяву про наміри балотуватися на виборах мера Харкова Анатолій Родзинський опублікував під час шостої сесії Харківської міської ради восьмого скликання.

14 липня депутат Харківської міської ради від політичної партії "Опозиційна платформа — За життя" Анатолій Родзинський заявив про те, що буде брати участь у виборах харківського міського голови восени. Свою заяву Родзинський опублікував на сторінці у Facebook.

Родзинський збирається міняти у місті медицину, електротранспорт, розвивати заводи і будівництво.

"Я буду брати участь у виборах мера Харкова у жовтні, — написав Родзинський. — Знаю всі нюанси роботи міськради та міського господарства! Разом з вами ми доб'ємося, щоб Харків став не на словах, а на ділі найкомфортнішим і найзручнішим містом в Україні для життя і бізнесу".

Як писав KHARKIV Today, навесні Анатолій Родзинський задекларував криптовалюту, вартість якої оцінюється у понад 163 мільйони гривень. Водночас, живе депутат у чужому флігелі.

Нагадаємо, 16 грудня Харківський міський голова Геннадій Кернес помер від ускладнень після коронавірусу. Тому виникла необхідність провести вибори мера Харкова. 30 березня Верховна Рада України прийняла  постанову про призначення позачергових виборів мера Харкова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.