Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Депутат Харківської облради виходить із "ОПЗЖ"

Про небажання представляти в облраді "ОПЗЖ" заявив Андрій Стронов.

Проросійську фракцію залишає людина з команди Олександра Фельдмана, який також вийшов з "ОПЗЖ" у Верховній Раді.

Депутат Харківської обласної ради від партії "Опозиційна платформа — За життя" Андрій Стронов написав заяву про вихід із фракції. Про це пише "Суспільне" з посиланням на голову Харківської облради Тетяну Єгорову-Луценко.

"Перший, хто сказав, що написав заяву про вихід із фракції" ОПЗЖ",  Андрій Стронов [директор харківського екопарку — ред.]. І сьогодні мені керівник апарату повідомила, що була інформація про те, що ще двоє депутатів заявили про вихід із фракції та складання мандата", — сказала Єгорова-Луценко.

За словами Єгорової-Луценко, від депутатів надійшли поки що усні заяви про вихід. Заява подається до територіальної комісії, голові облради надається копія. В облраді у фракції "ОПЗЖ" 29 депутатів.

"Я розумію, що, напевно, вони приймають для себе рішення і відчуваю, що прийматиме рішення кожен особисто депутат. І я думаю, що найближчим часом у Харківській обласній раді буде певна позиція цієї політичної партії", — пояснила Тетяна Єгорова-Луценко. .

Як писав KHARKIV Today, 19 березня Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення про зупинення діяльності проросійських партій під час війни

Тимчасово заборонені політичні партії — "Опозиційна платформа — За життя", "Партія Шарія", "Наші", "Опозиційний блок", "Ліва опозиція", "Союз лівих сил", "Держава", "Прогресивна соціалістична партія України", "Соціалістична партія "Україна", партія "Соціалісти", "Блок Володимира Сальдо".

Нагадаємо, із харківських народних депутатів партію "Опозиційна платформа — За життя" представляв до війни Олександр Фельдман. Проте 15 березня Фельдман повідомив про свій вихід з "ОПЗЖ". 30 березня п'ятеро депутатів Лозівської міської ради вийшли з фракції "Опозиційна платформа — За життя".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.