Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Декларації двох високопоставлених харків'янок перевірить НАЗК

Фото: Delo.ua
Харків'янки потрапили в перелік тих, чиї фінансові звіти потрапляють під перевірку найпершими.

Йдеться про генерального прокурора Ірину Венедиктову і голову Вищого антикорупційного суду ОленуТанасевич.

Почалася повна перевірка декларацій 89 публічних службовців, в тому числі генпрокурорів і їх заступників, заступників глави СБУ, суддів Верховного Суду і Вищого антикорупційного суду. Про це повідомили в Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Фінансові звіти генерального прокурора Ірини Венедиктової і глави Вищого антикорупційного суду Олени Танасевич перевірятимуть одними з перших.

Також НАЗК перевіряє декларації, за якими надійшла інформація про можливе недостовірний декларування. В тому числі, мова йде про фінансовому звіті заступника начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Слобідського управління головного управління Державної податкової Служби в Харківській області Тетяни Таран.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖОЖ: За рік в Харківській області стало на два мільйонери більше

Нагадаємо, Олена Танасевич очолила Вищий антикорупційний суд у травні 2019 року, до цього вона була суддею в Печенізькому районному суді Харківської області. Ірина Венедиктова стала Генеральним прокурором у березні 2020 року. До цього — наприкінці кінці грудня 2019 роки її призначили тимчасово виконуючим обов'язки голови Держбюро розслідувань. Довелося скласти повноваження нардепа, до Верховної Ради Ірина Венедиктова пройшла влітку 2019 року за списком партії "Слуга народу" і очолила комітет з питань правової політики. Раніше вона була завідуючою кафедрою цивільно-правових дисциплін Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.