Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Де у Харкові будуть курсувати нові турецькі автобуси

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Транспорт почне виходити на маршрути наприкінці цього тижня.

Турецькі автобуси Karsan підуть соціальними маршрутами.

18 серпня перший автобус презентували у центрі Харкова. Транспорт проїхав від станції метро "Держпром" до вулиці Целіноградської. Нові автобуси — муніципальний транспорт, місто йде від приватних перевізників. Про це повідомив секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

"Це транспорт абсолютно іншого покоління, він зручний, низькопідлоговий, дуже комфортний. Я хочу, щоб у нас у місті транспорт був найновіший, ходив за розкладом, щоб жителі міста у комфортних умовах добиралися до роботи", — розповів Ігор Терехов.

Перші автобуси наприкінці цього тижня вийдуть на ті маршрути, які кинули приватні перевізники.

"Приватні перевізники свого часу виграли тендери, вони зрозуміли, що одні маршрути рентабельні, інші нерентабельні. Перші автобуси вийдуть на ті маршрути, які були кинуті приватними перевізниками. Що стосується вартості — від 8 до 10 гривень. Це маршрут Холодна гора, Салтівка, лікарня швидкої допомоги і так далі" , — пояснив секретар Харківської міськради.

Зокрема, нові автобуси підуть за маршрутами: №245 "Станція метро "Держпром" — вулиця Целіноградська (студмістечко) та №17 "Вулиця Світла (533 м / р) — провулок Балакірєва".

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today

За словами Терехова, новий транспорт не будуть перефарбовувати у звичний для харків'ян зелений колір.

"Це саме той колір, який ми вибирали. Ми радилися з людьми, це той колір, який харків'яни підтримують і хочуть, щоб автобуси були такого рівня як у Лондоні, за кольором принаймні. Вони повинні виділятися, ми хочемо, щоб маршрути були яскраві", — повідомив він.

Нагадаємо, 13 серпня до Харкова прибули великі 8-метрові і маленькі 6-метрові автобуси. Всього — вісім машин. Всього до кінця року у місті з'явиться 150 нових автобусів з низькою підлогою. Ще 350 обіцяють зібрати у Харкові.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.