Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Де у Харківській області ремонтують дороги

Фото: САД в Харьковской области
У пріоритеті — робота на дорогах із великим трафіком.

Триває прибирання узбіч.

Незважаючи на те, що бойові дії в області не вщухають, протягом останніх п'яти днів дорожники залатали гарячим асфальтобетоном 5289 квадратних метрів ям. Про це повідомили у Службі автодоріг у Харківській області. Роботи ведуться на трасах у бік Києва та Дніпра.

"Працювали на міжнародних дорогах у Дніпровському та Київському напрямках, а також на територіальних дорогах області. Роботи виконували підрядні організації ДП "Харківський облавтодор" та ТОВ "Автомагістраль-Південь". Щодня було залучено близько 25 бригад", — розповіли дорожники.

Фото: САД в Харьковской области
Фото: САД у Харківській області

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де у Харкові працюють світлофори

Крім того, вони займалися прибиранням узбіч автомобільних доріг від сторонніх предметів та понівеченого, залишеного транспорту. За чотири дні прибрали 15 автомобілів та одну одиницю військової техніки. Упродовж 18 квітня прибрали ще 25 кілометрів доріг.

Фото: САД в Харьковской области
Фото: САД у Харківській області

"Також проводилися роботи з ліквідації руйнувань земляного полотна та ремонту деформаційного шва шляхопроводу. Пріоритет — забезпечити проїзд на автодорогах, щоб громадяни могли безперешкодно рухатися у потрібних напрямках", — пояснили в регіональній Службі автодоріг.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.