Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

ДБР та СБУ провели обшук у керівника Харківського антикорупційного центру

Фото: ХАЦ.
Слідчі дії провели у квартирі та в автівці Дмитра Булаха.

Кілька годин тривали обшуки у голови правління ХАЦ, військовослужбовця Нацгвардії Дмитра Булаха.

Представники Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України уранці 10 квітня прийшли до квартири Дмитра Булаха у центрі Харкова із постановою суду на обшук.

Слідчі дії тривали кілька годин у квартирі та в автівці, у Булаха вилучили мобільний телефон. У ХАЦ пояснили: Дмитро навесні 2023 року мобілізувався до ЗСУ, а восени 2023 року помітив стеження. Автівки на різних номерах з'являлися за різними адресами, де міг бувати Булах.

"Дмитро Булах добровільно мобілізувався до ЗСУ навесні 2023 року, проходить службу в одній з частин Нацгвардії України. Але з літа 2022 року відбувалися дивні події, які він не робив публічними аби не дизморалити суспільство. Вони про зловживання системою мобілізації і рекрутингу, мобілізацією "на замовлення", якщо хочете. Близько десятка різних машин на оперативних номерах "вигулькували" за різними адресами, де він з'являвся. Хто і за чиїм наказом кілька місяців стежив за військовослужбовцем Булахом? Ми точно не будуємо в Україні копію росії? Із ким бореться українська влада руками СБУ та ДБР? Чудити таке під час великої війни можуть або недолугі корумпанти, або справжні чорти", - йдеться у заяві ХАЦу.

Антикорупціонери вважають, що обшуки у Булаха - це продовження тиску на громадянський сектор України, адже нещодавно в Україні були гучні скандали із командою Bihus.Info, головою ЦПК Віталієм Шабуніним, розслідувачем "Слідство.інфо" Євгенієм Шульгатом, головним редактором Руху "Чесно" Олександром Саліженком.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.