Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Цього року відремонтують половину Об'їзної Харкова

Ремонт бiльше нiж 50 кiлометрiв дороги обіцяють виконати за два роки.

У 2021 році відремонтують близько 40 кілометрів Об'їзної Харкова.

В суботу, 10 квітня, з ходом ремонтних робіт на Об'їзній Харкова ознайомилася голова Харківської облдержадміністрації Айна Тимчук. Роботи там розраховані на два роки, їх проводять за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". Всього за два роки планується відновити більше 50 кілометрів дорожнього покриття. Про це повідомили в Харківській обласній державній адміністрації.

"Зараз тендерна процедура проведена на 58-ми з 86 кілометрів дороги харківської Об'їзної. Цього року ми плануємо привести до ладу близько 40 кілометрів, все інше ми будемо закінчувати наступного року. Роботи за планом розраховані на два роки", — розповів начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрій Алексєєв.

За його словами, під час ремонту дороги використовують технологію, яка раніше не застосовувалася для ремонту ділянок Об'їзної Харкова.

"Використовуємо георешітки, що забезпечують захист від тріщин покриття автомобільної дороги, оскільки у нас знизу старе бетонне покриття, яке при перепаді температур піддається деформації. Застосування синтетичного матеріалу це питання знімає", — пояснив Андрій Алексєєв.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

Начальник Служби автодоріг в Харківській області уточнив, зараз ремонт Об'їзної Харкова виконує шість підрядних організацій.

На даний момент в Харківській області працюють понад 1000 дорожників та більше 300 механізмів. Вони ремонтують 17 об'єктів — це близько 200 кілометрів доріг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Харкова до Києва за чотири години: трасі додадуть смуг

Нагадаємо, 9 квітня підрядник "Славдорстрой" почав робити вирівнюючий шар асфальтобетону на під'їзді до аеропорту "Харків". На цьому напрямку Об'їзної Харкова, від Роганського житлового масиву в бік Безлюдівки, триває фрезерування зношеного покриття.

Як писав KHARKIV Today, бригади шляховиків працюють на трьох ділянках Об'їзної. Крім роботи з покриттям дороги, вони облаштовують додаткові смуги руху.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.