Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Чиновники вирішуватимуть, коли відправлятимуть на "дистанційку" школярів Харківської області

Иллюстративное фото: KHARKIV Today
Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки відбудеться сьогодні.

За останні десять днів кількість хворих дітей до 17 років збільшилася з 5 до 11,8%.

27 січня Харківська регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розгляне питання щодо переведення школярів на дистанційну форму навчання через стрімке поширення коронавірусу. Про це пише "Суспільне" з посиланням на головну санітарну лікарку Харківської області Любов Махоту.

"Сьогодні збирається засідання комісії ТЕБ та НС по області, вирішуватиметься питання про переведення на дистанційне навчання 5-11 класи шкіл. Молодь до 30 та діти становлять 26% серед хворих. Якщо ми візьмемо питому вагу дітей до 17 років, бачимо таку картину, що за останні десять днів захворюваність збільшилася з 5% до 11,8% за рахунок дітей шкільного віку",  — сказала Махота.

Як зазначила головна санлікарка Харківської області, якщо на 1 січня 2022 року рівень захворюваності на коронавірус становив 92 на 100 тисяч населення, то сьогодні — 506 на 100 тисяч. Перебіг нового штаму коронавірусу "Омікрон" проходить легше, летальні наслідки, пов'язані з ускладненнями після хвороби, фіксуються рідше.

"Вчора за добу було чотири смерті і протягом усього місяця, близько 16 — найбільша цифра. Якщо повернутися до минулих місяців, то у нас було і 45, і 57 за добу", — пояснила Махота.

Як писав KHARKIV Today, 26 січня Міністерство освіти та науки рекомендувало перевести на дистанційний формат навчання через стрімке поширення коронавірусу школи на 14 днів, виші — з 27 січня до 25 лютого.

Станом на 25 січня у Харківській області на дистанційне навчання перейшли 38 шкіл та окремі класи у 60 школах. З підтвердженим коронавірусом було 579 учнів та 268 співробітників освіти. Частково на "дистанційку" перейшли школи Лозівської та Зміївської громад, у Люботині питання розглядалося.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.