Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Чиновник міськради у Харківській області працював на російську спецслужбу

Фото: СБУ
За даними СБУ, держслужбовець збирав дані про українських патріотів і військові об'єкти регіону.

Чоловіка затримали.

Агента російської спецслужби, який під прикриттям держслужбовця міськради у Харківській області збирав розвідувальну інформацію про військові об'єкти на Харківщині, викрили. Про це повідомили у Службі безпеки України.

За версією слідства, завідувача сектору цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами однієї з міськрад Харківської області завербував псевдочиновник так званої ДНР.

"За інформацією СБУ, зловмисник отримав від куратора завдання збирати розвідувальну інформацію про військові об'єкти регіону, особовий склад української спецслужби та підрозділи Збройних сил України, а також місцевих патріотично налаштованих активістів. Насамперед, "замовників" цікавили маршрути переміщення колон з військовою технікою, види озброєнь українських військових", — розповіли силовики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'ян просять повідомляти про вибухівку

Фото: СБУ
Фото: СБУ

Співробітники СБУ встановили, що інформатор входив до агентурного апарату одного з так званих "депутатів Народної ради ДНР 2 скликання". Під кураторством ФСБ РФ вони збирали розвідувальну інформацію, яку "замовники" використовували для проведення пропагандистських інформаційних кампаній з метою розхитування ситуації в Україні.

Зловмисника затримали згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому висунули підозру за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (створення терористичної групи чи терористичної організації).

СБУ продовжує слідчі дії, щоб знайти та притягнути до відповідальності всіх причетних до протиправної діяльності.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.