Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Чому не розміновують звільнені села Харківської області

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
У населених пунктах тривають обстріли.

Окупанти замінували поля та лісосмуги на Харківщині.

У багатьох звільнених населених пунктах Харківської області сапери не можуть почати розмінування, оскільки російські військові продовжують завдати по них ударів. Зокрема, досі не проводилися розмінювальні роботи на північ від Харкова, у селі Циркуни. Сапери зможуть розпочати роботи лише після припиненні вогню, коли це буде — невідомо. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Приступити до розмінування у Циркунах не можемо досі, оскільки там тривають обстріли. Золочівська громада, яка підконтрольна нам, але ті населені пункти, які знаходяться там, далі на півночі, так само розмінувати не можемо, оскільки там ведуться постійні бойові дії. Заміновані поля, лісосмуги, роботи дуже велика кількість, однак ми можемо говорити про час і ресурси, лише коли буде припинено вогонь", — пояснив Синєгубов.

Як писав KHARKIV Today, увечері 7 травня стало відомо про звільнення села Циркуни, яке розташоване за Окружною дорогою Харкова. Тоді Олег Синєгубов зазначав, що на розмінування Циркунів знадобиться кілька тижнів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.