Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Розміновуватимуть звільнене село на Харківщині кілька тижнів

Окупанти продовжують обстрілювати село Циркуни.

Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій розпочнуть розмінування, коли буде менше обстрілів.

На розмінування села Циркуни, яке українська армія звільнила від окупантів 7 травня, знадобиться кілька тижнів. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. Поки що роботи не можуть навіть почати.

"По-перше, ми повинні створити разом із Збройними силами умови для підрозділів ДСНС для розмінування, тому що під мінами, під снарядами, під артилерією працювати надто важко, і ми дійсно вузькопрофільних фахівців втрачаємо на полі бою фактично. Наприклад, населений пункт Циркуни і сьогодні [11 травня — ред.] обстрілювали... Коли тільки ми відсунемо ворога на безпечнішу ділянку... Ми розуміємо, що це відносна безпека буде, не повна, а відносна... Тоді відразу підрозділи ДСНС приступають до розмінування. Ми вже, за попередніми консультаціями, промовляли, що їм на населений пункт Циркуни потрібно кілька тижнів", — сказав Синєгубов.

За словами Синєгубова, також у Циркунах готуються відновлювати газо- та електропостачання, але для цього також потрібен час та певні умови для роботи фахівців.

Як писав KHARKIV Today, увечері 7 травня стало відомо про звільнення села Циркуни, яке розташоване одразу за Об'їзною дорогою Харкова.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.