Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Чиновники розповіли, як просувається будівництво онкоцентру в Харкові

Зараз ведеться будівництво лікувально-діагностичного корпусу.

У Харківській ОДА кажуть, що роботи ведуться відповідно до графіків.

На будмайданчику онкоцентру в Помірках встановили вже половину колон каркаса лікувально-діагностичного корпусу. Найближчим часом будівельники розпочнуть укладати перекриття другого поверху будівлі. Про це повідомили у пресслужбі Харківської обласної державної адміністрації.

Лікувально-діагностичний корпус першої черги будівництва складається з трьох секцій: А, Б і В. Зараз йде монтаж колон на усіх трьох секціях.

У ХОДА розповіли, що роботи ведуться відповідно до графіків. На будівельному майданчику працює вантажопідйомна техніка та екскаватори. У роботах задіяні понад 50 працівників: зварювальники, теслі, монтажники, бетонярі та інші фахівці.

"За графіком завозяться залізобетонні конструкції — колони, ригелі, плити-перекриття. Орієнтовно днів через 10-12 вже буде видно перекриття другого поверху. На наступному тижні планується прийняти бетон — близько 250 кубів — на монолітні стіни, на які зараз в'яжеться арматура", — розповів заступник голови Харківської ОДА Михайло Харнам.

На об'єкті вже змонтовано 70 колон залізобетонного каркаса лікувально-діагностичного корпусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Айна Тимчук розповіла, чому будівництво онкоцентру в Харкові закінчиться нескоро

"Це майже 50% першого і другого поверху всього лікувально-діагностичного корпусу. На цей момент підрядна організація посилила монтаж колон. Прибула додаткова бригада, що займається виключно монтажем колон. Також працюють три бригади на монолітних ділянках", — розповів директор департаменту капітального будівництва Харківської ОДА Сергій Жуков.

У 2021 році проєктом передбачено: виготовлення і монтаж залізобетонного каркаса першої частини лікувально-діагностичного корпусу, встановлення зовнішніх і внутрішніх стін будівлі лікувально-діагностичного корпусу, монтаж віконних блоків; встановлення покрівлі, виконання внутрішніх санітарно-технічних робіт, влаштування систем опалення, облаштування індивідуального теплового пункту, будівництво газової котельні.

Об'єкт будують у рамках проєкту "Велике будівництво". Роботи з будівництва фінансуються з трьох джерел: Державного фонду регіонального розвитку, державної субвенції та обласного бюджету.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.