Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 квітня, 2021 - 18:45

"Червона" зона: обмеження без послаблень обіцяють в Харківській облдержадміністрації

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Відбулося засідання Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області.

Зараз в регіоні перевищено показник госпіталізації і коефіцієнт виявлення.

З неділі, 11 квітня, на території Харківської області встановлюється "червоний" рівень епідемічної небезпеки. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Регіональної комісії з питань ТЕБ ​​та НС Харківської області в п'ятницю, 9 квітня. Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної державної адміністрації.

"Важливо, щоб і на рівні органів місцевого самоврядування були прийняті відповідні рішення", — зазначила голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук. Вона також підкреслила, що на території регіону встановлюються обмеження, які відповідають "червоному" рівню епідеміологічної небезпеки, без послаблень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки вакцин CoronaVac і Pfizer отримає Харківська область

Зараз в регіоні перевищено показник госпіталізації (на сьогодні він становить — 79,9 на 100 тисяч населення) і коефіцієнт виявлення — 21,3%. За інформацією директора ДУ "Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України" Любові Махоти, в Харківській області інтенсивність епідеміологічного процесу продовжує зростати.

"Два індикаторних показники, які ми перевищуємо, характеризують напруженість епідпроцесу і вимагають введення "червоного" рівня епідемічної небезпеки", — сказала Любов Махота.

Так, за два останні тижні лабораторно підтверджено 15250 випадків зараження на COVID-19, показник становить 973 на 100 тисяч населення, що майже на 40% перевищує показник попередніх двох тижнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше тисячі жителів Харківської області захворіли на коронавірус за добу

"Що стосується міста Харкова, то за останні два тижні зареєстровано 10258 випадків — це 67,3% від загальної захворюваності. Що стосується інтенсивності показника захворюваності, він в цілому по області складає 573, по місту Харкову — 719. У районах області показник — 404 на 100 тисяч населення", — розповіли в лабцентрі.

Раніше KHARKIV Today писав, що  З 00.00 11 квітня 2021 (неділя) в Харківській області встановлять "червоний" рівень епідемічної небезпеки і введуть обмеження, які відповідають цьому рівню . Відповідне рішення прийняла Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.