Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через війну з Харкова переїхали понад 200 підприємств

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Підприємства скористалися програмою релокації.

Найбільше харківських підприємств переїхали до п'яти областей України.

Із Харкова в інші регіони повністю або частково перемістили потужності 204 суб'єкти господарювання: 137 юридичних осіб і 67 — фізичних. Переміщення здійснили за програмою релаксації підприємств. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на департамент адміністративних послуг і споживчого ринку.

Станом на 2 лютого заявки на участь у державній програмі подали 380 підприємств із Харкова: 265 юридичних осіб і 115 фізичних осіб-підприємців.

Зокрема, 104 підприємства вже відновили роботу на нових місцях, 16-ти підприємствам запропонували локацію для переїзду, 22 суб'єкти господарювання перебувають на стадії переїзду. Від запропонованого місця розташування 122 підприємства відмовилися. Ще два повернулися в Харків. Це — підприємства легкої промисловості та металообробки.

"Найбільше підприємств релокувалося до Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Хмельницької та Чернівецької областей", — розповіли у Харківській міськраді.

Нагадаємо, програма релокації підприємств діє в Україні з березня 2022 року. Вона передбачає переміщення підприємств, які знаходяться на територіях у зонах бойових дій, у більш безпечні регіони на Заході України.

Як писав KHARKIV Today, через війну постраждали 163 підприємства, фірм та фермерських господарств у Харківській області.

Зокрема, це підприємства, зареєстровані в Ізюмському районі (наприклад, "Хлібопродукт", "Терра", "Злагода", "Успіх Слобожанщини"), Куп'янському ("Зоря", "Бурлуцьке", "Первомайське", "Овочі Слобожанщини"), Чугуївському ("Гракове", "Базаліївський колос", "Благодатне","Артемівські зорі"), Богодухівському ("Басово", "Лан"), Лозівського ("Колос"), Харківському районах ("Промінь", "Обрій"), а також у місті Харків (С-Альфа Грин").

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.