Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через свята харківські поліцейські і рятувальники переходять на посилений режим роботи

Жителі міста і області будуть брати участь в релігійних заходах.

На травневі та великодні свята всі підрозділи Міністерства внутрішніх справ переведуть на посилений режим роботи. За порядком стежитиме і авіація.

У МВС запевнили, що будуть готові до всього. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

"Починаючи з 1 травня Україну чекають тривалі свята — Великдень, травневі свята і дні пам'яті жертв Другої світової війни. Тому всі підрозділи МВС повинні бути готові до забезпечення громадської безпеки та порядку на період травневих подій", — розповів він.

До оперативних штабів увійдуть представники Нацполіціі, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій та Державної прикордонної служби. Також під час травневих свят та заходів на чергування заступають авіаційні підрозділи системи МВС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 12 місць в Харкові, де можна замовити паски

За словами голови Держслужби з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна, на чергуванні будуть сім тисяч рятувальників, дві тисячі одиниць рятувальної та спеціальної техніки, а також піротехнічні розрахунки і вісім повітряних суден.

"У разі ускладнення ситуації кількість особового складу і техніки може бути збільшена вдвічі. Також організована робота з усіма органами влади, проведена перевірка всіх культових споруд, а інспекторський склад провів протипожежні інструктажі зі священнослужителями", —  пояснив очільник ДСНС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як в харківських храмах будуть святити паски. Розклад

За попередньою інформацією, на всій території України буде працювати понад 13 тисяч храмів, очікується, що в релігійних заходах візьмуть участь близько мільйона людей.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.