Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через російську техніку на кордоні харківські ветерани АТО збираються на навчання

Це покаже ворогові, що Харків і Україна готові до захисту.

Навчання проведуть спільно з обласним військкоматом.

17 квітня заплановані навчання територіальної оборони. Взяти участь запрошують ветеранів. Про це повідомила громадська організація "Союз ветеранів АТО".

"З огляду на агресивні військово-політичні дії з боку нашого противника Російської Федерації,"Союз ветеранів АТО", спільно з обласним військовим комісаріатом проводить навчання. Прийшов час засвідчити ворогові, що ми будемо захищати наше місто і нашу країну", — розповіли організатори.

Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися за посиланням

Про готовність взяти в руки зброю і стати на захист країни також заявили в харківському "Азові".

"Ми — азовський рух, ветерани і патріоти. У 2014 році стали на захист України від окупантів. Ми залишили свої справи і стали військовими, волонтерами та тими, хто зупиняє проросійську навалу в наших містах. Але війна ще не закінчена. Російська Федерація стягує війська до наших кордонів. Наша хата скраю, тому ворога ми зустрічаємо першими. Ми готові знову взяти в руки зброю і захистити Україну, свою землю і знищити ворога", — пояснив ветеран полку "Азов" і голова харківського осередку "Нацкорпусу" Костянтин Немічев.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Донбасі загинув старший солдат з Харківської області

10 квітня в Харківській області пройшли тренування бійців територіальної оборони Участь в заняттях взяли понад 3,5 тисячі військовозобов'язаних і резервістів. З військовослужбовцями підрозділів територіальної оборони провели контрольні заняття з основних предметів бойової підготовки: тактичної, мінної безпеки, медичної та іншої.

Нагадаємо, 30 березня під час виступу у Верховній Раді головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що Росія останнім часом стягує війська до кордону з Україною під приводом військових навчань і тренувань, що створює загрозу безпеці країни.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.