Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через ремонт колії потяг із Харкова скоротить маршрут

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Залізничники розпочинають планові ремонти.

Обмеження стосуються потягів, які прямують на Закарпаття.

Через ремонтні роботи на перегоні Яремче — Микуличин (Івано-Франківська область) декілька потягів будуть слідувати не за розкладом. Про це повідомили у компанії "Укрзалізниця".

"У цьому місяці починається капітальний ремонт колії на перегоні Яремче — Микуличин, що в період з 11 по 23 червня вплине на графіки та маршрути курсування пасажирських поїздів, що проходять цією ділянкою, — пояснили в "Укрзалізниці". — Просимо пасажирів зважати на ці зміни при придбанні квитків та приносимо вибачення за тимчасові незручності. Всі роботи, які впливатимуть на рух пасажирських поїздів, планується завершити до 24 червня".

Зокрема, потяги №15/16 сполученням Харків — Ясіня — Харків, а також №95/96 Київ — Рахів — Київ та №6/5 Запоріжжя — Ясіня — Запоріжжя будуть слідвати до Івано-Франківська у певні дати.

Зазначимо, №15/16 Харків — Ясіня — Харків відправляються з Харкова о 14:07 та прибувають до селища Ясіня о 10:52 наступного дня (у дорозі майже 21 годину). Роблять зупинки у населених пунктах Полтава, Миргород, Лубни, Київ, Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Татарів, Ворохта, Ясіня.

Окрім цього, через ремонти скасують потяги №55/56 Київ — Рахів із Києва з 11 по 15 червня та з 18 по 22 червня, із Рахова — з 12 по 16 червня та з 19 по 23 червня.

Потяги №26/25 Одеса — Рахів, №235/236 Одеса — Рахів,  №130/129 Кременчук — Ворохта та №149/150 Полтава — Ворохта також у певні дати обмежать до Чернівців. Ще один потяг, №357/358 Київ — Ворохта, обмежать у певні дати до станції "Коломия".

Як писав KHARKIV Today, "Укрзалізниця" ввела новий графік руху потягів на літній сезон. Він почне діяти із суботи 10 червня.  Згідно з новим графіком, потяги №63/64 Харків — Київ — Харків будуть доїжджати до Львова (подовжений маршрут), потяги №15/16 Харків — Ясіня зменшать час у дорозі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.