Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через погоду ворог зменшив використання дронів на Куп’янському напрямку

Ілюстративне фото: Генштаб
1
Сили оборони знищили понад 100 окупантів.

Дощі, а через мінусову температуру — утворення криги — заважали бійцям.

Окупанти також відчували незручності через несприятливі погодні умови.

"На Куп’янському та Лиманському напрямку через ці умови дещо знизилася активність ворога, було відбито сім ворожих атак. Ворог не відмовляється від планів щодо повторної окупації Куп’янська, намагається вийти на рубежі населеного пункту Синьківка для створення майбутнього плацдарму для наступу на Куп’янськ. Нагадаю, Куп’янськ – це важливий логістичний центр, через який під час минулої окупації здійснювалося логістичне постачання окупаційних військ", — розповів начальник служби зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ підполковник Володимир Фітьо.

За його словами, через важкі погодні умови на Куп’янському напрямку противник використав лише три дрони-камікадзе. У попередні дні ця цифра коливалася від 15 до 20 дронів лише за добу.

Також окупанти здійснили 399 обстрілів українських позицій. Натомість наші захисники ліквідували 109 окупантів та знищили 17 одиниць військової техніки, серед яких танк та БМП. 

Як писав KHARKIV Today, росіяни хочуть створити плацдарм для наступу на Куп'янськ. Для цього окупанти намагаються захопити село Синьківка.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.