Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через коронавірус у харківському метро можуть скоротити інтервал між потягами

Рекомендацію дала комісія з питань техногенно-екологічної безпеки.

Скоротити інтервали рекомендують, щоб уникнути скупчення пасажирів.

Департаменту інфраструктури Харківської міської ради доручили проконтролювати дотримання протиепідемічних заходів комунальними підприємствами, які перевозять пасажирів, і розглянути можливість скорочення інтервалу руху потягів у метро, ​​щоб уникнути скупчення людей.

Відповідний протокол №17 позачергового засідання міської комісії про поточну епідемічну ситуацію в Харкові опублікований на сайті Харківської міськради.

Також у закладах торгівлі та громадського харчування доручили звернути особливу увагу на дотримання маскового режиму і соціальної дистанції.

Відзначимо, у протоколі зазначено, що контролювати будуть вимоги раніше прийнятого протоколу  — №12 від 21 вересня, яким ввели у Харкові "жовту" зону епіднебезпеки і відповідні обмеження.Водночас  Харківська область з 10 жовтня перебуває в "помаранчевій" зоні.  У новому протоколі міської комісії  про повернення до "жовтої" зони не йдеться. До того ж, за карантинним показниками регіон знаходиться на межі "червоної" зони.

Як писав KHARKIV Today, раніше у КП "Харківський метрополітен" повідомили, що інтервал між потягами у метро становить від 30 секунд до двох хвилин

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.