Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через дефіцит електроенергії у Харкові зупинялося метро

Фото: КП "Харківський метрополітен"
Для руху потягів не вистачало напруги.

Потяги курсують з інтервалом 20 хвилин.

Удень 16 квітня у харківському метрополітені зупинялися потяги. Зокрема, о 14:25 сталася зупинка потягів Холодногірською лінією. Як повідомили у комунальному підприємстві "Харківський метрополітен", потяги тимчасово стояли через нестачу напруги. Зараз їхній рух відновили, проте інтервали між потяги збільшили.

"Тимчасова зупинка руху поїздів лініями метрополітену була викликана нестачею напруги у мережі. Наразі рух лініями метрополітену відновлено. Інтервали руху складають 20 хвилин на вимогу оператора системи розподілу електроенергії", — пояснили у КП "Харківський метрополітен".

Також харків'яни повідомляють про зупинку дев'яти маршрутів наземного транспорту — тролейбусів №7, 13, 19, 20, 24, 34, 56, 57.

У пресслужбі Харківської міськради підтвердили, що частина маршрутів наземного електротранспорту не працює на таких ділянках: 

  • тролейбуси:: пр. Байрона, пр. Героїв Харкова, від бул. Богдана Хмельницького до майдану Захисників України, пр. Ювілейний, вул. Гвардійців-Широнінців, пр. Петра Григоренка, вул. Харківських Дивізій, пр. Олександрівський, пр. Гагаріна;
  • трамваї: вул. Академіка Павлова, пр. Героїв Харкова, вул. Морозова, пр. Байрона, вул. Віринська, Салтівське шосе.

Через нестачу електроенергії деяким абонентам воду подають зі зниженим тиском. Також у місті частково не працюють світлофори.

Як писав KHARKIV Today, сьогодні у Харкові відновили роботу тролейбуси №12 та №18 і трамваї під номерами 16 і 16-А. Після обстрілів по об'єктах енергетики та дефіциту електроенергії у місті намагаються відновити повноцінну роботу транспорту.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.