Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Частину пунктів вакцинації у Харкові закрили

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У департаменті охорони здоров'я ХОДА розповіли про причини закриття пунктів щеплень проти коронавірусу.

У Харківській області працює 35 центрів та 169 пунктів вакцинації проти коронавірусу.

Пункти вакцинації проти коронавірусу на ринках, залізничних вокзалах, у відділеннях "Укрпошти" Харківської області, а також мобільний пункт вакцинації у Харкові припинили роботу через низький попит на вакцинацію серед населення. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Максим Хаустов, відповідаючи на запитання щодо причини закриття таких пунктів на брифінгу 25 січня.

"Якщо буде попит серед населення на вакцинацію, обов'язково розгортатимемо додаткові пункти щеплень. Наразі не спостерігається черг, на жаль. Тому система справляється, — сказав Хаустов. — Так, він [мобільний пункт вакцинації у Харкові — ред.] працюватиме. Але взимку його закрили, бо є особливі потреби — холодно, він не має такої кількості звернень, як центри масової вакцинації чи пункти щеплень. Тож, на період зими він не працює”.

У Харківській області є громади з найнижчим рівнем вакцинації серед населення. За інформацією Хаустова, це — Барвінківська міська територіальна громада (Ізюмський район) — 41% щеплених проти коронавірусу жителів, Лозівська територіальна громада — 39%, Солоницівська селищна громада — 32%, Петропавлівська селищна громада — 27%. Раніше у селах жителів щеплювали у відділеннях "Укрпошти", тепер туди виїжджають мобільні бригади.

"Вони [пункти вакцинації у відділеннях "Укрпошти", — ред.] вже закриті. Зараз, якщо потребує якась селищна громада, де немає пунктів вакцинації, виїжджають мобільні бригади і щеплюють усіх охочих", — пояснив Хаустов.

Як писав KHARKIV Today, пункти вакцинації на ринках у Харкові відкрилися наприкінці жовтня 2021 року, на Південному вокзалі щеплювати проти коронавірусу почали 21 жовтня, у відділеннях "Укрпошти" — 8 жовтня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.