Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Бєлгородська стає Промисловою. У селищі біля Харкова перейменовують вулиці

У Солоницівці готові позбутися російських топонімів.

У Солоницівській громаді планують змінити назви 87 вулиць та провулків.

На перейменування чекають топоніми у самій Солоницівці, а також в селищах Пересічне та Вільшани і в селах Дворічний Кут, Куряжанка, Подвірки, Польова і Сіряки, які входять до складу громади.

З 15 лютого по 15 березня проходило громадське обговорення. Жителі громади могли надати пропозиції на електронну пошту громади та у Google формах на сайті Солоницівської селищної ради. Далі члени робочої групи щодо перейменування назв вулиць, площ, провулків, в’їздів населених пунктів Солоницівської селищної ради мають затвердити остаточний варіант, який буде винесено на сесію для голосування. 

Найбільше вулиць та провулків — понад 40 — мають перейменувати в Солоницівці. Як правило, це топоніми на честь російських та радянських діячів культури та науки. Вулиця Пушкіна має стати Слобожанською, вулиця Академіка Павлова — Науковою, вулиця Конєва — Героїв України, Колгоспна — Калиновою, Жовтнева — Літературною, Потьомкіна — Залужною. З повним переліком можна ознайомитися на сайті громади.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові триває голосування за вулиці Дмитра Коцюбайла, Олега Громадського, Георгія Тарасенка і сквер Влади Черних.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.