Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Бухгалтерці" з Куп'янська загрожує десять років тюрми

Фото: Харківська обласна прокуратура
Жінка виявилася колаборанткою.

Співробітниця відділення фонду соціального страхування у Куп'янську перейшла на бік ворога.

У липні 2022 року вона влаштувалася так званою "и. о. начальника отдела бухгалтерского учета и отчетности – главного бухгалтера временной гражданской администрации Купянского района Харьковской области". Цей "відділ" створили окупанти.

"Обвинувачена організовувала роботу очолюваного нею відділу, отримувала грошові кошти, проводила їх облік та розподіл, передавала на зберігання, підписувала облікову бухгалтерську документацію, складала заявки на фінансування видатків, займалася видачею пенсій та заробітних плат. Крім того, колаборантка брала участь у робочих нарадах при окупаційній адміністрації", — розповіли у Харківській обласній прокуратурі.

На жінку склали обвинувальний акт за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Колаборантці загрожує від п'яти до десяти років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої. Зараз жінка знаходиться під вартою. Її судитимуть у Червонозаводському суді Харкова.

Як писав KHARKIV Today, суд оголосив вирок ексголові села на Харківщині за співпрацю з окупантами. 62-річну Ольгу Благу позбавили права обіймати посади в органах влади та місцевому самоврядуванні на 10 років.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.