Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 червня, 2021 - 12:33

Будинки, автомобілі, годинники і діаманти: що задекларувала Тетяна Кагановська

Фото: Татьяна Кагановская / Facebook
Майбутня ректорка ХНУ ім. В.Н. Каразіна вперше відзвітувала про доходи.

Переможницю виборів ректора ХНУ ім. В.Н. Каразіна має призначити на посаду Міністерство освіти.

Увечері 8 червня декан юридичного факультету вишу Тетяна Кагановська подала декларацію кандидата на посаду ректора Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Відповідний документ опублікований на сайті Національного агентства з питань протидії корупції. Це був перший фінансовий звіт Тетяни Кагановської.

Згідно з декларацією, у Тетяни Кагановської є будинок площею більше 310 кв. метрів, три ділянки землі площею сім соток, частина квартири у Києві, якою вона володіє разом з матір'ю Валентиною Кушнарьовою і братом Андрієм Кушнарьовим.

Також майбутня ректорка вишу вказала, що будує будинок площею 850 квадратних метрів у Харкові. У чоловіка Тетяни Кагановської — Олександра Кагановського — є квартира площею 65 квадратних метрів і майже п'ята частина нежитлового приміщення площею понад 2672 квадратних метрів у Харкові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто така Тетяна Кагановська? Що відомо про нову ректорку ХНУ ім. Каразіна

Майбутня ректорка задекларувала дві пари наручних годинників від Breguet і одні від Rolex, а також сережки, кулон і обручку з діамантами від OBERIG Jewelry і ще один гарнітур з сережок, кулона і обручки з діамантами. Також у Тетяни Кагановської є дві картини художниці Євгенії Гапчинської.

У документі зазначено, що Тетяна Кагановська їздить на своїх Mercedes-Benz CLS 450 2018 року випуску і Renault Scenic 2011 випуску. Вся сім'я майбутньої ректорки має право користуватися автомобілем матері Кагановського — Toyota RAV4 2015 року випуску.

У декларацію Тетяна Кагановська внесла інформацію про доходи за 2020 рік. У ХНУ ім. В.Н. Каразіна її річна зарплата склала більше 637 тисяч гривень, ще більше 8 тисяч гривень виплат вона отримала від Міністерства освіти і науки.

Майбутня ректорка відзвітувала і про доходи чоловіка. Олександр Кагановський у минулому році заробив більше 4 мільйонів 955 тисяч гривень від підприємництва, 175 тисяч гривень склали дивіденди, зарплата за основним місцем роботи у фірмі "АС Капітал Менеджмент" принесла йому трохи більше 47 тисяч гривень. Ще трохи більше 19 тисяч гривень Олександр Кагановський заробив у фірмі "Норма", трохи більше 15 тисяч гривень принесла робота у "Центрі Інтерактивної науки "Ландау Центр", більше 6 тисяч гривень склав дохід у "Центрі ділового співробітництва "Партнер Де", майже 5 тисяч гривень йому заплатили у громадській організації "Фонд Євгена Кушнарьова".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли Тетяна Кагановська приступить до обов'язків ректора ХНУ ім. Каразіна

Тетяна Кагановська вказала, що зберігає готівкою 12 тисяч євро, 8 тисяч доларів і 96 тисяч гривень. У її чоловіка є готівкою 145 тисяч доларів, 80 тисяч євро і 485 тисяч гривень. На банківських рахунках Олександра Кагановського більше 192 тисяч гривень.

У документі значиться, що у чоловіка Тетяни Кагановської є кілька кредитів, за найбільшим з них він винен більше 1 мільйона 292 тисяч доларів.

Нагадаємо, Тетяна Кагановська виграла вибори  ректора ХНУ ім. В.Н. Каразіна у другому турі.  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.