Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Брати Добкіни стали співвласниками Сумського ринку

Фото: Гордон
Михайло і Дмитро Добкіни отримали по 3,2% частки у фірмі "Діана".

У братів Добкіних з'явилася частка в фірмі-власника землі, де знаходиться Сумський ринок.

У лютому 2021 року Михайло і Дмитро Добкіни стали співвласниками Сумського ринку в Харкові. Про це повідомили у Харківському антикорупційному центрі з посиланням на Єдиний державний реєстр.

Брати Добкіни стали кінцевими бенефіціарними власниками фірми "Діана". Цій фірмі належить нерухомість на вулиці Культури, 8 і вулиці Трінклера, 9А, а також земельна ділянка, де знаходиться Сумський ринок.

У фірмі "Діана" у братів Добкіних  — по 3,2% частки. Велика частка власності в фірмі належить товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами" Фінекс-капітал" і Ользі Солоп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вдова Кернеса продовжує отримувати "спадок" від померлого мера

Як відзначили в Харківському антикорупційному центрі, "Фенікс-капітал" — це фірма, яка щорічно виплачувала дивіденди меру Харкова Геннадію Кернесу і секретарю міськради Ігорю Терехову. На ім'я Ольги Солоп в різні роки був записаний бізнес сім'ї Кернеса.

Як писав KHARKIV Today, ексдепутат Харківської міськради звільнився з Сумського ринку. 2

9 січня директор "Сумського ринку" Андрій Кудінов повідомив, що йде з посади, в його житті починається новий етап. Він запевнив, що рішення не пов'язане з політикою.

Нагадаємо, в 2011 році на пільгових умовах один з найбільших ринків Харкова — "Сумський" — купила фірма "Діана", її засновником був син Геннадія Кернеса Даниїл Привалов. У 2019 "Наші гроші" писали, що фірмою володіє бізнес-партнер п'ятого мера Харкова Ольга Солоп і "Фінекс-Капітал" (компанія з управління активами та спільного інвестування, яка платила Кернесу дивіденди).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.