Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Блокпости у Харкові допомагають охороняти поліцейські з інших областей

Фото: KHARKIV Today.
Щомісяця на Харківщині працюють правоохоронці з центру та заходу України.

Харківським поліцейським допомагають із виконанням службових обов'язків їхні колеги з різних регіонів.

Щомісяці на Харківщину у відрядження відправляють до 800 поліцейських. Таке рішення прийняв голова Нацполіції. Приїжджі поліцейські не тільки чергують на блокпостах, а й беруть участь у виїздах груп швидкого реагування.

"Дякуючи голові Нацполіції, до нас щомісяця відряджають близько 800 працівників із інших областей держави. Зараз у нас колеги з Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницького, Вінниці, Львова, Чернівців, Закарпаття; були з Полтавщини та Луганщини. І я дуже вдячний їм за допомогу. Переважно вони задіяні у чергуваннях на блокпостах, а також у роботі груп швидкого реагування, ще дуже допомогли з побудинковим обходом на деокупованих територіях", - повідомив голова ГУ Нацполіції Харківщини Володимир Тимошко в інтерв'ю "Укрінформу".

Слідчо-оперативну, криміналістичну роботу харківські поліцейські закривають самостійно.

Нагадаємо, частина поліцейських, які не вийшли на роботу у перші дні війни, почали поновлюватися на посадах. Вони роблять це через суди. Голова ГУ Нацполіції Харківщині впевнений, що такі люди не мають повертатися на службу, але змушений виконувати рішення судів. Задля перевірки поновлених співробітників відправляють в найгарячіші точки Харківщини.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.