Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Бізнес невістки Кернеса почали банити

 Фото: Instagram/Юлия Привалова
Юлія Прівалова вибачилася, але було пізно.

Дружина сина Геннадія Кернеса Даніїла Прівалова — Юлія Прівалова, засновник бренду здорового харчування Yaro. Після скандалу на одному з маркетплейсів стало неможливо купити продукцію бренду.

Інформацію про те, що Юлія Прівалова опублікувала фото на тлі Кремля і українофобський анекдот опублікував на своїй сторінці у Facebook активіст Сергій Стерненко.

"Це Юля Прівалова. Невістка Кернеса, сестра нардепа зі "Слуги Народу" [Володимира — ред.] Козака і дочка мера міста Сокиряни [Василя Козака, у Чернівецькій області — ред.]. Вона ненавидить Україну і любить окупантів. Виклала фото з Москви з українофобським "анекдотом". А ще Юля є власницею ТМ "Yaro", яка продає різну веганську їжу", — написав активіст.

Сергій Стерненко доклав скріншот зі сторінки Юлії Привалової в Instagram, де видно, що під фото на тлі Кремля їй залишили коментар: "Сепар". У відповідь невістка Кернеса написала анекдот про "бандерівців".

Фото: Facebook/Сергей Стерненко
 Фото: Facebook/Сергій Стерненко

Активіст закликав усіх, хто займається реалізацією продукції бренду Прівалової, відмовитися від співпраці з нею.

"Закликав відомі компанії відмовитися від співпраці з нею, і ось є перша невеличка перемога! Ще вчора (17 жовтня) Rozetka продавала 56 найменувань Yaro, і в наявності вони були майже всі, і сьогодні (18 жовтня) протягом дня більшість товарів були видалені, а на всіх 20, які ще показує в пошуку стоїть позначка "відсутній у продажу", — повідомив активіст.

У Yaro стверджують, що їхня ідея компанії "з самого першого дня її заснування була суто українською". Сама Юлія Прівалова написала пост на українській мові і назвала ситуацію "вирваною з контексту", а також вибачилася перед тими, кого обурив анекдот.

"... Я веду та розвиваю свій бізнес в Україні, сплачую тут податки, створюю робочі місця для українців, а не веду справи в офшорних юрисдикціях, де "нормально для бизнеса". Виробництво моєї компанії знаходиться в Україні, а не на території іншої держави, де "рынок побольше"... Що стосується анекдоту, то я не переслiдувала мети образити ним будь-кого. Я приношу щирі вибачення, якщо це обурило чиїсь почуття. Але також хочу наголосити: людину не визначають анекдоти, які вона розповідає. Людину визначає те, що вона робить, де вона живе і як вона живе. І тут ніхто не може мені закинути брак патріотизму", — написала невістка Кернеса в Instagram.

Водночас бренд Прівалової банить не тільки Rozetka: "Сільпо", Winestore, "Алло" прибрали продукцію з доставки. Не можна замовити продукцію у сервісах Rocket і Glovo.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.