Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У сина Кернеса з'явився спільний бізнес із власником оператора E-ticket

Даниил Привалов с отцом. Фото: Instagram / Геннадий Кернес
Даніїл Прівалов став співзасновником фірми "Банківська гарантія".

Середній син Геннадія Кернеса Даніїл Прівалов живе у Києві, раніше він був співзасновником фірми, яка володіє Сумським ринком.

Син п'ятого мера Харкова Геннадія Кернеса — Даніїл Прівалов став співзасновником фірми "Банківська гарантія". Його партнер по цій фірмі Євген Думчев — засновник фірми "Фінансова компанія "Платіжний центр", це оператор системи електронного квитка E-ticket у міському транспорті. Відповідну інформацію знайшов Харківський антикорупційний центр у аналітичній системі YouControl.

"Фірму "Банківська гарантія" заснували у листопаді 2021 року. Її партнерами також є Юлія Полудняк, Юрій Шевченко, Ігор Касьянов, Лідія Мизинюк, Юрій Стасів", — розповіли у ХАЦ.

E-ticket у Харкові почали запроваджувати ще у 2016 році. Тоді оператором обрали "Фінансову компанію "Платіжний центр". Раніше ця фірма на 50% належала Компанії з управління активами "Фінекс-Капітал", від якої Кернес отримував мільйони дивідендів.

"Тоді ж Прівалов та "Компанія з управління активами "Фінекс-капітал" були співзасновниками "Фірми "Діана", яка володіє Сумським ринком у Харкові", — уточнили антикорупційники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Один із близнюків-охоронців Геннадія Кернеса став чиновником

За їхніми даними, у 2020 році серед засновників оператора E-ticket "Фінансова компанія "Платіжний центр" з'явився Євген Думчев, зараз він вказаний єдиним бенефіціаром.

"І ось зараз син колишнього мера заснував фірму разом з людиною, на яку записано оператора електронного квитка у Харкові, який виграв конкурс при Кернесі. Ось такі збіги", — підсумували у ХАЦ.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.