Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Бійці СБУ зайшли в Ізюм

Фото: СБУ
Українські захисники женуть окупантів із Харківщини.

Служба безпеки України показала фото з міста Ізюм Харківської області, захопленого російськими окупантами у квітні.

Українські захисники виявили в Ізюмі склад боєприпасів, який залишили окупанти під час втечі. Його використають проти ворога. Про це повідомили у Службі безпеки України.

"Наші захисники радять почати цей ранок з Ізюма. Кажуть, корисно для здоров’я. А от російські окупанти під тиском українських воїнів тікають так, що залишають після себе цілі арсенали боєприпасів. Ми знаємо, що з ними робити й обов’язково використаємо за призначенням — проти ворога. Чекайте нових новин — ми йдемо далі! Слава Україні!", — зазначили в СБУ.

сбусбу

На деяких відео, що постять у соцмережах українські військові в Ізюмі, видно, що росіяни при відступі спалили будівлю районної адміністрації на центральній площі міста. 

Як писав KHARKIV Today, під час контрнаступу на Харківському напрямку з початку минулого тижня Збройні сили України звільнили від окупантів понад 20 населених пунктів Харківської області. Удень 8 вересня українська армія повернула місто Балаклію під свій контроль. 9 вересня над звільненим селом Волохів Яр (Чугуївський район) замайорів український прапор. Також під український контроль взяли Гоптівку та Козачу Лопань.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.