Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині за останні дві доби звільнили понад 20 населених пунктів

Ілюстративне фото: Telegram/Володимир Зеленський
Захисники розірвали вглиб оборону противника на 50 кілометрів.

Воїни відвойовують загарбану українську землю метр за метром. 

Під час проведення оборонної операції на Харківському напрямку з початку тижня звільнено понад 20 населених пунктів регіону. Збройні сили України повертають терититоріїї разом із Національною гвардією та іншими військовими підрозділами.

Про це 8 вересня повідомив заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України, бригадний генерал Олексій Громов. 

"На даний час військові частини вклинились в оборону противника на глибину до 50 кілометрів. Тривають фільтраційні дії у низці населених пунктів. У ході ведення активних дій на Харківському напрямку звільнено понад 20 населених пунктів", — поінформував він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гауляйтер хоче депортувати мешканців окупованої частини Харківщини

Громов не назвав звільнені населені пункти, однак відомо, що ЗСУ пішли в контрнаступ в районі Балаклії, звільнили населені пункти довкола та просуваються на північ, до селища Шевченкове.

Раніше стало відомо, що ЗСУ повернули український прапор у села Вербівка (на схід від Балаклії), Байрак і Нова Гусарівка (на північ). Генштаб кілька діб зберігав "режим тиші", про успіхи навколо Балаклії говорили бійці кількох підрозділів та Інститут вивчення війни.

Нагадаємо, за даними американського Інституту вивчення війни, українська армія відвоювала 400 квадратних кілометрів Харківщини.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.