Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Бійці нового батальйону Харківської області склали присягу

Фото: ХОВА
Незабаром військові відправляться на навчання.

Мобілізаційні заходи у Харківській області продовжуються.

Військовослужбовці нового 416-го окремого стрілецького батальйону Харківської області склали присягу. Командиром цього батальйону став Сергій Савченко. Невдовзі бійці, що склали присягу, відправляться на навчання. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Наша задача – навчити виживати, воювати, бути найкращими військовими. Від нас залежить сьогодні, як буде захищатися Харківщина та Харків. Я впевнений, що батальйон виконає завдання на відмінно. Люди наші, слобожанці, на моє переконання, дуже вмотивовані, самі хочуть сьогодні навчитися і бути професійними військовими", — сказав командир 416-го батальйону Сергій Савченко.

Серед бійці нового батальйону — харків'янин Дмитро. Він розповів, що добровільно долучився до захисників, аби обороняти рідну Харківщину.

"Я — доброволець, прийшов самостійно до військкомату, щоб боронити свою рідну Україну. Я — харків'янин і дуже люблю свою країну та своє рідне місто. І не дозволю, щоб хтось колись посягнув на мій дім", — сказав Дмитро.

Колишній підприємець Михайло під час війни став волонтером. Зараз вирішив долучитися до 416-го окремого стрілецького батальйону.

"Я сам з міста Харків, усе життя тут прожив, у мене тут є діти, жінка. Я був підприємцем. Під час бойових дій активно став волонтерити, але так сталося, що рік пройшов, і треба якось боронити свою країну. Тому було прийнято рішення прийти до лав Збройних сил України. Якщо це ми не зробимо, за нас це ніхто не зробить", — зазначив Михайло.

Нагадаємо, окремі стрілецькі батальйони при Сухопутних військах України створюють в усіх регіонах країни. 

Мобілізаційні заходи у Харківській області тривають. Військовозобов'язаних направляють до навчальних центрів або військових частин.

Для охочих доєднатися до української армії діє "гаряча лінія" за номером телефону:  0-800-300-441. Там можна дізнатися інформацію щодо мобілізації, порядку вступу до ЗСУ, а також отримати консультацію щодо особистого військового обліку. "Гаряча лінія" працює з 9:00 до 18:00, дзвінки — безкоштовні.

Як писав KHARKIV Today, новий підрозділ Збройних сил України на Харківщині почали формувати на початку лютого. Метою підрозділу є оборона Харківської області. До нього набирають людей із бойовим досвідом або з тиловими спеціальностями віком від 20 до 60 років.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.