Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові створюють новий підрозділ: потрібні рядові та офіцери

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Триває формування підрозділу, який захищатиме Харківщину.

У підрозділ потрібні люди 20-60 років із бойовим досвідом.

У Харківській області створюють підрозділ Збройних сил України, який буде виконувати бойові завдання та обороняти регіон. До нього увійдуть люди з бойовим досвідом або з тиловими спеціальностями. Про це повідомив начальник Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Арап.

"Наразі у межах мобілізації в області триває формування підрозділу, який ми створюємо спільно з ХОВА. Він виконуватиме бойові завдання по охороні регіону. Першочергово потребуємо громадян віком від 20 до 60 років із бойовим досвідом та військово-обліковою спеціальністю. Це можуть бути як офіцери запасу, так і рядовий-сержантський склад. Залучаємо також громадян без досвіду служби, але з тиловими спеціальностями – медиків, водіїв, будівельників, інженерів, юристів", — пояснив Володимир Арап.

Бійці підрозділу пройдуть підготовку та будуть забезпечені формою, одягом, озброєнням, інженерним спорядженням і засобами захисту. Крім того, їй нададуть дрони, засоби зв'язку та телекомунікації. З 1 лютого військові отримують більшу місячну зарплату.

Охочі доєднатися до нового підрозділу ЗСУ України можуть дзвонити на "гарячу лінію", яка почала діяти в Харківській області: 0-800-300-441. За цим номером нададуть інформацію щодо мобілізації, порядку вступу до ЗСУ та даних особистого військового обліку. "Гаряча лінія" працює з 9:00 до 18:00, дзвінки по Харківській області безкоштовні.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області набирають добровольців у "Гвардію наступу". Міністерство внутрішніх справ України запустило національну компанію "Гвардія наступу" та створило вісім штурмових бригад, у які розпочався набір бійців.

Головною метою створення "Гвардії наступу" є отримання якісних, нових, добре оснащених та підготовлених бойових формувань, які посилюватимуть сили оборони під час деокупації територій України.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.