Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Біля водосховища на Салтівці встановлять тренажери і шезлонги

Фото: Харьковский горсовет
Упорядковувати територію біля водосховища будуть частинами, всі роботи завершать до кінця 2022 року.

Біля водосховища з'являться нові гойдалки, тренажери, лавки і шезлонги. На ділянці посіють різні види газонів і посадять дерева.

Управління екології та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Харківської міської ради оголосило на сайті державних закупівель ProZorro тендер на закупівлю послуги відновлення елементів благоустрою зеленої зони біля джерела, прилеглого до Петренківського водосховища (Салтівка).

Відзначимо, Петренківське водосховище знаходиться у двох кілометрах від травматологічної лікарні та семи кілометрах від 18-ї поліклініки.

У списку робіт — 209 найменувань. На території біля водосховища викорчують чагарники і пні, вирвуть траву, обріжуть дерева, розберуть асфальтобетонні і щебеневі покриття, демонтують дитячий майданчик і спортивне обладнання (футбольні ворота, тенісні столи), гойдалки, пісочницю.

Після цього облаштують нові покриття і змонтують нове обладнання — дитячий ігровий комплекс "Фрегат", гойдалки "Гніздо лелеки", стіл зі стільцями "Мухомор", дошку для малювання, гойдалки-балансир, пісочницю з гіркою, гойдалки на пружині "Птах", " Кит ","Равлик","Їжак". Також на території встановлять дві мультіфітнес-станції, тренажери "Жим ногами", "Жим від грудей", "Хос райдер", "Повітряний ходок", "Орбітрек", тренажер для м'язів біцепса, гребний тренажер, волейбольні сітки та стійку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові обіцяють упорядкувати територію біля кар'єру

Для відпочинку жителів на території біля водосховища обладнають лавочки, великі і маленькі шезлонги, тіньовий навіс. На ділянці посіють партерні, мавританські і звичайні газони, посадять кущі та дерева — бересклет, березу, ялівець, вербу і клен.

У документації зазначено, що вартість робіт складе 25 166 757 гривень. Аукціон пройде 7 липня. Фірма-переможець повинна буде завершити всі роботи до 31 грудня 2022 року.

Відзначимо, у березні 2021 року секретар Харківської міської ради Ігор Терехов анонсував роботи з благоустрою Петренківського водосховища і частини прилеглої до нього території. За його словами, тривалий час водосховище знаходилося на балансі приватної фірми, комунальною власністю став недавно. Благоустрій обіцяли проводити частинам, у першу чергу провести роботи на джерелі і однй пляжній зоні.

"Я дав доручення нашому КП "Харківзеленбуд", на балансі якого зараз знаходиться цей об'єкт, у першу чергу облаштувати джерело і прокласти до нього доріжки. Ясна річ, що в цьому році ми не зможемо зробити увесь благоустрій Петренківського водосховища, тому будемо приводити його в порядок частинами. Вже до цього літнього сезону плануємо впорядкувати одну пляжну зону для відпочинку, щоб люди могли приходити туди і отримувати задоволення від проведеного на березі водосховища часу", — говорив Терехов.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.