Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Біля Рейхстагу виставили обстріляну "швидку" з Харківської області

Фото: Вячеслав Задоренко
Автівку привезли до Берліну.

Обстріляну "швидку" показали жителям столиці України та трьох міст Європи.

Автомобіль швидкої допомоги, який був пошкоджений під час обстрілу росіян у Дергачівській громаді, продовжують демонструвати у країнах Європи. Наразі автівка знаходиться біля будівлі Рейхстагу у столиці Німеччини Берліні.

Подивитися на обстріляну "швидку" прийшли президентка Бундестагу Бербель Бас, парламентарі від різних фракцій та посол України у Німеччині Олексій Макеєв. Пошкоджена машина швидкої допомоги - це ще один доказ збройної агресії Росії для європейців.

"Подібні акції привертають увагу європейського політикуму та громадськості до тих жахіть, які принесла Україні війна, розв'язана росіянами проти всієї Європи. Карета швидкої допомоги з Дергачівщини є ще одним підтвердженням російських воєнних злочинів", — зазначив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко..

Автомобіль "швидкої", який показують у Європі, належить Дергачівській центральній лікарні. Його використовували на початку війни для евакуації людей, попри це загарбники відкривали по ньому вогонь. Після обстрілу машина перестала працювати. Її віддали для проєкту "Швидка допомога". Автівку з Дергачівщини вже показали у Києві, Вільнюсі та Мюнхені. Після Берліну автівку експонуватимуть у Гамбургу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.