Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Європейцям показують машину швидкої допомоги, яку обстріляли у Харківській області

Скрін: Вячеслав Задоренко
Машина за допомогою буксирування проїхала центральною площею Мюнхена.

Проєкт "Швидка допомога" створили для того, аби показати злочини Росії.

Автомобіль швидкої допомоги, який був пошкоджений під час обстрілу російськими окупантами у Дергачівській громаді, демонструють у країнах Європи. Машина належить Дергачівській центральній лікарні. Її використовували на початку війни для евакуації людей, попри це загарбники відкривали по ній вогонь. Проєкт "Швидка допомога" вже побачили, зокрема, в Литві та Німеччині.

"Наприкінці березня у Литві стартував проєкт "Швидка допомога", мета якого — показати злочини російських окупантів проти цивільного населення України всій Європі на прикладі понівеченої автівки нашої лікарні, якою на початку повномасштабного вторгнення рф здійснювались евакуаційні рейси з небезпечних місць Дергачівської громади. Розбита "швидка" була представлена у багатьох європейських містах, продовжує курсувати Європою і зараз знаходиться у Мюнхені", — розповів Задоренко.

Розстріляна "швидка" привертає увагу європейських засобів масової інформації та просто перехожих. Завдяки розголосу від європейських партнерів Дергачівської громади у квітні надійшла нова машина швидкої допомоги та медичні засоби для міської лікарні.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці січня 2023 року біля будівлі Парламентської асамблеї Ради Європи у місті Страсбург (Франція) був виставлений автомобіль швидкої допомоги з Харківської області, по якому завдали удару російські окупанти. Автівку обстріляли, коли вона вивозила поранених.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.