Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Біля "Металіста" заборонять проїзд

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Заборона буде діяти сьогодні ввечері.

Проїзд заборонять через матч між футбольними клубами "Металіст" (Харків) і "Кремінь" (Кременчук) на стадіоні "Металіст".

З 17:00 до 21:00 11 жовтня заборонять рух транспорту провулком Власівським, вулицями Храмовою, Плеханівською — на ділянці від вулиці Молочної до вулиці Державінської. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на департамент інфраструктури.

У цей час автобус №260 змінить маршрут і курсуватиме так:

Залізнична станція "Основа" — вулиця Валдайська — вулиця Деповська — вулиця Південнопроектна — проспект Гагаріна — проспект Героїв Сталінграда — вулиця Морозова — вулиця Плеханівська — провулок Тарасівський — вулиця Тарасівська — провулок Старомосковський — вулиця Броненосця "Потьомкін" — площа Захисників України — проспект Московський — вулиця Польова — вулиця Плеханівська — вулиця Морозова — проспект Героїв Сталінграда — проспект Гагаріна — вулиця Південнопроектна — вулиця Деповська — вулиця Валдайська — залізнична станція "Основа".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міст у Харкові знову закривають на ремонт на 2,5 місяця

Відзначимо, матч між футбольними клубами "Металіст" і "Кремінь" пройде сьогодні, 11 жовтня, о 18:30, на стадіоні "Металіст". Вартість квитків стартує від 40 гривень, діти до шести років можуть пройти безкоштовно. Купити квиток можна  тут. Уболівальникам необхідно прийти за півтори години до початку матчу.

Як писав KHARKIV Today, з 8 до 31 жовтня у Харкові автобуси №258е, 270е і 299е змінили маршрут. Зміни у маршрут автобусів запровадили через будівництво теплової мережі. У цей час автобуси курсують так: вулиця Холодногірська — вулиця Верхня Гієвська — вулиця Барикадна і далі за маршрутом.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.