Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Більше 700 людей відгукнулися на набір екіпажів Himars від харківського спецпідрозділу

Фото: US Army
Костянтин Немічев впевнений, ці реактивні системи залпового вогню будуть на Харківському напрямку.

Заявки надійшли протягом трьох діб. 

У Харківській області 754 людини відгукнулися на оголошення начальника штабу спецпідрозділу Kraken Костянтина Немічева про набір екіпажів для реактивних систем залпового вогню HIMARS та MLRS. Про це він повідомив "Суспільному".

За словами Немічева, в Україну надходить озброєння, не виключено, що реактивні системи залпового вогню HIMARS та MLRS може отримати і спецпідрозділ Kraken.

"Таке озброєння 100% буде на нашому (Харківському) напрямку, тому що наш напрямок — один із пріоритетних, тобто, якщо брати Вовчанськ, Куп’янськ, Ізюм — це дорога, якою йдуть логістичні сполучення, боєкомплекти, їжа та все інше для окупантів. Тому буде дуже багато сюрпризів на цьому напрямку. 754 заявки було, можемо вже збирати бригаду артилеристів, які будуть захищати Україну, потрібна лише зброя", — розповів Немічев.

Він уточнив, 754 заявки надійшли протягом трьох діб і від тих, хто вже захищає Україну від російської навали, і від тих, хто має намір служити.

Немічев також сказав, що російська армія має перевагу в артилерії, однак, на його думку, ситуація вирівняється найближчим часом.

"Коли все ж таки запрацює лендліз", — пояснив начштабу спецпідрозділу.

Нагадаємо, 1 липня у Пентагоні поінформували, Збройні сили України вже мають значний успіх у використанні HIMARS на східному фронті.

Як писав KHARKIV Today, на початку червня Костянтин Немічев оголосив набір на екіпажі Himars та MLRS.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.