Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Більше 200 будинків Харкова залишаться без води до кінця літа

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Гарячу воду відключать у Індустріальному районі у понеділок.

Співробітники "Харківських тепломереж" проведуть планово-профілактичний ремонт тепломагістралі.

З 8:00 26 липня до 20:00 20 серпня відключать гарячу воду в частині Індустріального району. Про це повідомили у комунальному підприємстві "Харківські теплові мережі".

На цей період без гарячої води залишаться 248 житлових будинків, вісім шкіл та п'ять дитячих установ, обмежених вулицею Свистуна, провулком Північним, вулицями Рибалка, Миру, Біблика, 12 Квітня, проспектом Альошина, вулицею Потоцького, проспектом Індустріальним, вулицями Косарєва, Верстатобудівною і проспектом Олександрівським (Індустріальний район).

Також з 10:00 до 22:00 22 липня відключають гарячу воду в частині Московського району через ремонт тепломагістралі на перехресті вулиці Валентинівської і проспекту Тракторобудівників. Це — 110 житлових будинків, чотири дитячих установи, одна школа, один лікувальний заклад і 36 відомств, обмежених вулицями Валентинівською, Гвардійців Широнінців, Світлою і проспектом Тракторобудівників.

Як писав KHARKIV Today, сьогодні, 22 липня, з 9:00 до 21:00 припинене гаряче водопостачання у двох житлових будинках і одному відомстві на проспекті Гагаріна та вулиці Державінській.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.