Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Більш ніж половина продовольчих магазинів у Харкові може працювати без електрики

Фото: Харківська міська рада
До тривалої відсутності світла наразі готові 66% крамниць.

Магазини, аптеки та АЗС працюватимуть на генераторах.

До тривалої відсутності світла у Харкові готові близько 66% продовольчих магазинів та 37% аптек. Також зможуть працювати при відключеннях близько 48% АЗС. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на департамент адміністративних послуг і споживчого ринку.

"Підприємства торгівлі, ринки, автозаправні станції та аптеки міста Харкова купують генератори, джерела автономного резервного живлення та інше обладнання, необхідне для безперебійної роботи у разі тривалого відключення електропостачання", — розповіли у департаменті.

За інформацією департаменту адміністративних послуг і споживчого ринку, наразі значна частина магазинів укладає договори на поставку обладнання з автономним резервним живленням. Його планують установити найближчим часом. Якщо відключення будуть нетривалими та протягом дня, то більшість магазинів і аптек зможуть працювати.

"У разі нетривалих відключень (2-4 години) більшість магазинів та аптек продовжуватимуть обслуговувати покупців навіть без наявності генераторів протягом світлового дня. Також у світлий час доби працюватимуть усі 39 ринків міста", — пояснили у департаменті.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові обладнають пункти обігріву на станціях метрополітену, у підвалах, в укриттях та у школах. Якщо виникнуть тривалі проблеми з подачею світла та тепла, то там можна буде переночувати. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.