Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 квітня, 2021 - 13:55

Безробітного з Харківської області заарештували за знущання над матір'ю

Чоловік нецензурно висловлювався на адресу матері і крав у неї.

Зловмисник розкаявся і уклав з матір'ю договір про примирення.

Суд визнав 44-річного чоловіка з Близнюківського району винним у домашньому насильстві і повторній крадіжці і заарештував його на три місяці. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Чоловік ніде не працював, був неодноразово судимий за крадіжки і притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства. Він не зробив  висновків і не змінив поведінку.

"Зазначений чоловік в стані алкогольного сп'яніння продовжував здійснювати домашнє насильство по відношенню до своєї матері і принижував гідність літньої жінки, висловлюючись нецензурною лайкою на її адресу. До того ж, в січні і лютому зловмисник двічі здійснював крадіжки особистого майна своєї матері", — розповіли в прокуратурі.

За результатами попереднього розслідування, зловмисник визнав свою провину і розкаювався, через це між ним і матір'ю було укладене примирення.

Суд затвердив договір про примирення між зловмисником і постраждалою, засудивши чоловіка за ст. 126-1, ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (домашнє насильство, крадіжка, вчинена повторно) і призначив три місяці арешту. Вирок суду вступить в законну силу, коли закінчиться термін на апеляційне оскарження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Матір судитимуть за домашнє насильство над дочкою

Нагадаємо, 50-річного чоловіка відправили на рік і два місяці за ґрати за домашнє насильство над матір'ю.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.