Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Буде ще гірше: харківських водіїв просять об'їжджати Об'їзну

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Це потрібно, щоб не стояти в заторах і не заважати дорожникам.

З аналогічним проханням дорожники виступали ще до початку ремонтних робіт, але мало водіїв прислухалися.

Дорожники сподівалися, що Об'їзною буде користуватися тільки великовантажний транспорт. Але водії легкових авто не особливо відреагували на прохання вибирати інші маршрути. Про це 7 травня повідомив голова Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрій Алексєєв.

"Надалі будемо тільки нарощувати темпи виконання робіт на Об'їзній Харкова. Рух лише ускладниться. Прошу всіх водіїв легкового транспорту вибирати маршрут через місто. Це збереже нерви і не завадить працювати дорожникам", — розповів головний дорожник регіону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків на п'ять місяців закрили для проїзду фур

Алексєєв уточнив, всього з 86 кілометрів Об'їзної, дорожники працюють на 58 кілометрах дороги. Реалізація проєкту запланована на два роки.

"Наш пріоритет — якість і правильність виконання робіт. Хочемо не просто, як  минулого разу, повністю її перекрити, перекласти два шари асфальтобетону. Ми намагаємося зняти напругу в тих місцях, де у нас традиційно створюються затори, шляхом додавання нових смуг руху, на спусках, підйомах деяких створюємо нові смуги руху. Ті ділянки, які у нас дуже зруйновані, аварійні, просіли — замінюємо асфальтобетонні плити основи. Також використовуємо армувальні сітки при укладанні асфальтобетону. Вони його зміцнюють, знімають напругу між шарами, менше тріщин створюється" — пояснив глава Служби автомобільних доріг у Харківській області.

Нагадаємо, минулого тижня дорожники почали укладати армувальні сітки на Об'їзній. У місцях, де йде ремонт, транспорт пропускають в реверсному режимі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.