Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Байрактор несе службу з харківськими рятувальниками

Фото: ГСЧС
Байрактар живе у пожежно-рятувальній частині два місяці.

Під час гасіння пожежі у Київському районі Харкова співробітники ДСНС врятували цуценя із зруйнованого внаслідок обстрілу будинку.

Собака, якого врятували з вогню пожежники, став на службу у пожежно-рятувальній частині. Його назвали Байрактар, ласкаво цуценя звуть Бай. Про це повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

"Тепер Бай несе службу разом зі своїми рятівниками. Звання та форми у Байрактара ще немає, але за свою службу він отримує щодня зарплату у вигляді різних смаколиків. Особливо він любить сосиски. А ще він любить гризти чоботи рятувальників. Позаштатний працівник пожежної частини за два місяця значно додав у зрості та вазі", — розповіли у ГУ ДСНС у Харківській області.

собака
Фото: ДСНС

Бай щодня навчається працювати у пожежно-рятувальній частині. Поки що йому добре вдається охороняти свою будку. Рятувальників на завдання Бай відправляє гавканням, після повернення — радісно зустрічає.

собака
Байрактар. Фото:ДСНС
собака
Фото: ДСНС

Як писав KHARKIV Today, харківський поліцейський врятував цуценя і назвав його Азов на честь полку, який захищає Маріуполь.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.