Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

04 березня, 2021 - 13:35

Айна Тимчук та Артур Товмасян розповіли, коли будуть вакцинуватися

Иллюстративное фото: ХОГА
Поки в Харківській області прищепили 230 осіб, всього доз вакцини вистачить на вакцинацію 15200 чоловік.

Голова Харківської облради Артур Товмасян і голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук обіцяють вакцинуватися від COVID-19.

4 березня Артур Товмасян і Айна Тимчук розповіли про плани зробити щеплення. Голова Харківської облради перехворів коронавірусом і вважає, що потрібно вакцинуватися пізніше.

"Я перехворів коронавірусом, потрібно, щоб пройшов час, щоб цю вакцину вколоти. Звичайно ж, буду вакцинуватися, як і всі", — пояснив Артур Товмасян.

Голова Харківської ОДА також хоче вакцинуватися, але не планує робити це в першу чергу.

"Я думаю, що зараз в першу чергу потрібно вакцинувати соціально незахищені верстви. Те, що було анонсовано заздалегідь, я так розумію, електронна черга, Міністерством охорони здоров'я і лікарі. Звичайно, будемо вакцинуватися, це правильно — подати приклад і зробити це. Ми про це думаємо і хочеться, щоб це не було сприйнято якось неправильно, тому що є люди, які цього найбільше потребують. В цілому вакцини досить, запрошуємо всіх до пунктів вакцинації, більше 30 тисяч доз ми отримали", — розповіла Айна Тимчук.

Нагадаємо, станом на вечір 3 березня в Харківській області вакцинували 230 чоловік. Всі медики, які були щеплені з початку вакцинації, почуваються добре. Вакцинація від коронавірусу стартувала в Харківській області 25 лютого.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.