Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Айна Тимчук розповіла, що відкриють у Харкові до Дня незалежності

Фото: ХОГА
Роботи на об'єктах завершуються.

Конструкцію флагштока вже змонтували, оглядовий майданчик готова на 98%.

Встановлення флагштока на перетині Соборного спуску і Полтавського Шляху, а також облаштування оглядового майданчика в "Держпромі" знаходяться на завершальному етапі. Відкриють об'єкти до Дня Державного прапора та Дня Незалежності України. Про це повідомили в Харківській обласній державній адміністрації.

"Попереду у нас великі державні свята. Цього року ми відзначаємо 30-річчя незалежності України. Хочеться відзначити річницю на належному рівні. Важливо, що знакові архітектурні об'єкти, відкриття яких ми плануємо до свят, даруватимуть хороші емоції харків'янам і гостям Харківщини не тільки в День Незалежності, а й надалі. Впевнена, що і оглядовий майданчик, і вражаючий за масштабами флагшток стануть популярними локаціями", — сказала глава Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук.

флагшток
Фото: ХОДА

Як повідомили в ХОДА, на сьогоднішній день конструкція флагштока змонтована. Зараз встановлюють підйомну автоматику і упорядковують територію. На цьому тижні буде виготовлено і сам прапор. Оглядовий майданчик у "Держпромі" готов на 98%, готують світлове та звукове обладнання. На оглядовому майданчику обладнають мультимедійний майданчик, де можна буде ознайомитися з туристичними, історичними та архітектурними об'єктами. Також там встановлять бінокль.

Нагадаємо, упорядковувати територію уздовж Сергіївської площі — від Соборної спуску до вулиці Полтавський Шлях, демонтувати старе покриття і готувати котлован під фундамент для флагштока почали в травні. Тендер на закупівлю послуги з реставраційному ремонту покрівлі та будівництва приміщень для оглядового майданчика "Держпром" оголосив в березні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.