Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

13 квітня, 2021 - 15:21

Айна Тимчук розповіла про китайську вакцину

Фото: ХОГА
Робити щеплення почнуть найближчими днями.

Вакцинацію китайською вакциною CoronaVac / Sinovac Biotec проводитимуть у два етапи.

13 квітня Харківська область отримала 8520 доз китайської вакцини для імунізації 4260 чоловік. Імунізація CoronaVac / Sinovac Biotec почнеться найближчими днями. Про це повідомила голова Харківської облдержадміністрації Айна Тимчук.

"Ця вакцина призначена для проведення імунізації маломобільних груп населення та їх опікунів, а також працівників, які будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Щеплення проводитимуть мобільні бригади, які працюють і з вакциною Covieshield. Для роботи з новою вакциною вони пройшли відповідне навчання. Зараз департамент охорони здоров'я визначає алгоритм проведення імунізації вакциною CoronaVac, вона почнеться найближчими днями", — пояснила вона.

Айна Тимчук уточнила, зараз в області триває процес імунізації індійською вакциною Covieshield. Станом на ранок 13 квітня щеплення отримали 14 329 чоловік, з них в Харкові — 4479.

Вакцинацію CoronaVac / Sinovac Biotec проводитимуть у два етапи: повторне щеплення другою дозою будуть робити через 28 днів після першої.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Харкова приїхала вакцина від коронавірусу CoronaVac: кого будуть прищеплювати

За інформацією директорки КП "Обласний аптечний склад" Ірини Шигун, вакцина зберігається при температурах +2 ... + 3 градуси, термін зберігання становить 24 місяці.

Нагадаємо, медиків у списку на вакцинацію китайською вакциною поки немає. Китайська вакцина CoronaVac і американська Pfizer надійшли до України наприкінці березня. Протягом двох тижнів проходили перевірку і контроль. 

Як писав KHARKIV Today, 25 лютого в регіоні почалася вакцинація від коронавірусу індійською вакциною. Привезли 30 400 доз, поки використали менше половини.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.