Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 березня, 2021 - 17:55

Аварійну ділянку водопроводу відремонтували під Харковом

Фото: Лозовской горсовет 
Бригади "Харківводоканалу" переклали 100 метрів аварійної ділянки водопроводу в районі залізниці.

Водогін у Лозовій використовують близько 40 років.

З 17 по 18 березня ремонтні бригади переклали 100 метрів аварійної ділянки магістрального водопроводу "Краснопавлівка — Лозова" в районі залізниці. Про це повідомив заступник генерального директора — директор Комплексу "Харківводопостачання" комунального підприємства "Харківводоканал" Владлен Волков.

"Водогін експлуатується близько 40 років і потребує реконструкції. Аварійна ситуація виникла на одному з двох магістральних водопроводів довжиною 30 кілометрів, які забезпечують водопостачання жителів Лозової. Мережі зношені, тому перекладку проводили методом санації. Під час проведення ремонтних робіт водопостачання жителів Лозової здійснювалося безперебійно",— пояснив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'яни недоплатили за воду в лютому 20 мільйонів гривень

Як писав KHARKIV Today, проблеми з водопостачанням в Лозовій почалися в кінці лютого через порив. Спочатку воду давали за графіком, потім відключили. Ремонтувати водопровід допомагали бригади з Харкова. Воду привозили в цистернах за графіком. Всього за 2020 рік на водопроводі в Лозовій протяжністю 33 кілометри сталося понад 800 поривів.

Нагадаємо, для повної реконструкції водопроводу потрібно більше 750 мільйонів гривень. У нього дві гілки по 33 кілометри. За майже 40 років експлуатації вони зношені більше ніж на 90%.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.