Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Агент ФСБ зливав росіянам позиції ППО, що прикриває Харків

Фото: Харківська обласна прокуратура
30-річного жителя Безлюдівки завербували наприкінці 2023 року.

Чоловік з харківського передмістя передавав росіянам координати пунктів базування радіолокаційних станцій та зенітно-ракетних комплексів ППО.

Як встановило слідство, наприкінці 2023 року 30-річний безробітний з Безлюдівки почав спілкуватися через меседжер з агентом ФСБ. За його завданням він почав об'їжджати передмістя Харкова, де приховано фіксував координати можливої дислокації підрозділів ЗСУ. Ці дані необхідні ворогу для прицільного вогневого ураження позицій українських захисників та підриву оборони обласного центру. 

Агент виявився ідейним, грошей за роботу не просив.

"Гроші за роботу на ворога мешканець Безлюдівки не отримував. Він не приховував свої анкетні дані та навіть надіслав співробітнику ФСБ повістку, яку йому вручили представники ТЦК", — розповіли в прокуратурі.

Правоохоронці викрили зловмисника і затримали в його власному домі. Зараз чоловік знаходиться під вартою, йому загрожує довічне ув'язнення за державну зраду.

Як писав KHARKIV Today, 18-річний харківський студент допомагав росіянам готувати новий наступ на північ області. Юнак надсилав ФСБ дані про місця базування підрозділів ЗСУ.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.