Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

93-а бригада відбила спробу прориву окупантів у Ізюмському районі

Ізюм. Ілюстративне фото: Роман Доник
На позиції Збройних сил України рушили російські танки.

У запеклому бою українська армія знищила три російські танки і три бойові машини піхоти.

Вдень 22 квітня російські окупанти спробували прорвати оборону української армії в Ізюмському районі, але зазнали поразки — вбито та поранено близько 50 солдатів. Колона рушила у бік села Вірнопілля (у напрямку Барвінкового). Про це повідомив волонтер Роман Доник.

"У районі Вірнопілля під Ізюмом в обід була спроба прорвати оборону наших військ силами у механізовану роту за підтримки танків. Поперли в лоб. На забій їх кинули або ще щось задумали і передумали. Незрозуміло. Після запеклого бою атака відбита. Підбито три ворожі танки і три бойові машини піхоти. Втрати особового складу окупантів — десь півсотні (включаючи санітарні)", — пояснив Доник.

Атаку на цьому напрямку стримували бійці 93-ї окремої механізованої бригади.

За інформацією генерального штабу Збройних сил України, на Ізюмському напрямку ворог проводить повітряну розвідку позицій захисників для визначення можливих напрямів наступу.

"Для покращення тактичного положення підрозділів противник намагався здійснювати наступальні дії у напрямках населених пунктів Заводи та Дібровне, успіху не має", — розповіли там.

Як писав KHARKIV Today, 1 квітня російська армія почала повністю контролювати Ізюм. Це сталося через кількісну перевагу російських окупантів та віроломства місцевих зрадників. 26 березня місцеві зрадники провели російських окупантів на південну частину міста, що призвело до повного блокування шляхів доставки гуманітарної допомоги до Ізюма та евакуації місцевих жителів. Жителі Ізюма залишаються без їжі, води, ліків, світла, тепла, мобільного зв'язку та інтернету.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.