Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

90 чи 97 відсотків? Дані про вакцинацію вчителів Харківської області "скачуть"

Чиновники кажуть, що щеплення проти коронавірусу отримали понад 90% освітян, але у МОН інші цифри.

Тільки у п'яти областях України щеплено проти коронавірусу 95% працівників освіти, Харківська область до них не входить.

У департаменті охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації заявляють про 97% вакцинованих освітян Харківської області. Проте насправді у регіоні щеплені відпроти коронавірусу близько 90% працівників освіти. Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов на апаратній нараді 10 січня.

"Щодо освіти. 89 410 чоловік — це загальна кількість працівників освіти у регіоні. Отримали одну дозу 5707, дві дози — 80 581 чоловік. Якщо говорити загалом щодо вакцинації працівників освіти, то вони щеплені на рівні 97%", — заявив директор департаменту охорони здоров'я ХОДА Максим Хаустов.

Проте, за словами голови ХОДА Олега Синєгубова, на сьогоднішній день в Україні немає регіонів, де щеплено 97% працівників освіти. У п'ятьох областях рівень вакцинації серед освітян становить 95%, проте Харківська область сюди не входить.

"Перевірте дані, бо за лінією Міністерства у нас близько 90%. І лише п'ять областей на рівні 95%. Це Черкаська, Сумська, Дніпропетровська, Луганська і Полтавська області. І ми до цього рівня не дотягуємо. Тому, будь ласка, верифікуйте ці дані", — сказав Синєгубов директору департаменту охорони здоров'я ХОДА Максиму Хаустову.

Як писав KHARKIV Today, 31 січня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України щодо усунення від роботи невакцинованих медиків. Це означає, що у перших числах лютого медиків по всій Україні будуть усувати від роботи за відсутності підтвердження отриманої вакцини проти коронавірусу. На сьогоднішній день у Харківській області щеплено проти коронавірусу 80% медиків. У департаменті охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації сподіваються, що за два тижні вдасться вакцинувати проти коронавірусу 99% медиків.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.